Kdo jsme


Kávový catering doubleshotCoffeecatering.cz je projektem české pražírny výběrové kávy doubleshot s.r.o. Společnost byla založena v létě 2010 s jediným cílem: nabízet kávu bezprecedentní kvality, ale zároveň si vážit přírody a mít úctu k práci farmářů.

V rámci programu „Káva z rukou farmáře“ nakupujeme surovou kávu přímo od malých producentů z Latinské Ameriky, Afriky nebo Indonésie, které jsme osobně navštívili. Kávy poté pražíme ve vlastní pražírně a prodáváme vždy pod jménem farmáře společně s maximálním množstvím informací o původu. Naše nabídka je koncipována v podobném duchu jako kvalitní vinotéka. Zákazník si může vybrat z různých odrůd, zpracování a chuťových profilů. Nechybí ani údaj o datu sklizně. I když chápeme, že návštěva vinohradu je nepoměrně jednodušší než výlet na kávovou farmu, snažíme se atmosféru přiblížit všemi možnými způsoby – videa, fotografie, veřejné degustace, semináře, ale třeba i debaty a ochutnávky se samotnými producenty kávy.

Kávový catering je nedílnou součástí našeho programu. Ve většině případů však kávový catering představuje určitý kompromis – v kvalitě servírované kávy, servisu, nabídce a prezentaci. Vždyť vytvořit plně funkční kavárnu na neznámém místě během několika málo minut je skoro nemožné. My vás však přesvědčíme o opaku. Každý nápoj, který od nás obdržíte, bude připraven a prezentován se stejnou precizností s jakou byste se setkali v té nejlepší kavárně nebo při soutěži baristů.

Baristé, kteří pro vás budou připravovat kávu, jsou špičkou na české kávové scéně. Úspěšně se účastní lokálních a mezinárodních soutěží v rámci World Barista Championship. Vždy tak budete v těch nejlepších rukou.

Spolupracujeme s desítkami různých kaváren, restaurací a hotelů po celé ČR. Na naši kávu můžete narazit i v Maďarsku, Slovensku a Polsku. Každý víkend se v letní sezóně účastníme pražských farmářských trhů. Pokud si chcete být opravdu jisti svým výběrem, zastavte se a vyzkoušejte nás!

Více informací o doubleshotu najdete na našich webových stránkách www.doubleshot.cz
© Copyright Coffee Catering – Kávový catering - Theme by Pexeto