FAQ


Jakou používáte kávu?

Disponujeme vlastní pražírnou výberové kávy což nám dovoluje nabízet vždy čerstvě pražené kávy té nejvyšší kvality. Pokud se chcete dozvědět víc informací o našem konceptu nákupu káv, pražení, degustaci apod., zamiřte na web www.doubleshot.cz

Jaké máte předešlé zkušenosti s cateringem?

V kávovém obchodu se pohybujeme více jak 8 let. Během této doby jsme měli možnost organizovat desítky veřejných akcí různého typu – semináře, kongresy, festivaly, farmářské trhy, sportovní akce, soukromé oslavy, veřejné degustace atd. Jsme členy mezinárodních kávových organizací SCAE a Cup of Excellence. Navíc jsme držiteli prestižních certifikátů Q Grader a SCAE Authorized Trainer. V případě, že máte zájem o přednášku na téma kávy nebo řízenou degustaci, neváhejte nás kontaktovat.

Jste opravdu mobilní?

Náš stánek je vybaven rotačním a membránovým čerpadlem, které nasávají vodu přes filtr do kávovaru přímo z plastových barelů. V případě nemožnosti připojit stánek na zdroj elektřiny (230V), disponujeme výkonnou elektro centrálou. Mléko uchováváme v termo boxu a na mytí konviček využíváme speciálního ostřiku. Příprava kávy je tak vždy velmi čistá a celý proces hygienicky nezávadný.

Jaké jsou vaše požadavky na umístění stánku?

Půdorys mobilního espresso stánku a drip baru je 3×2 m. Ideálně je stánek umístěn na rovné ploše v blízkosti 2 samostatných přípojek na 230V. Pokud je vyžadována příprava nápojů do porcelánových hrnečků namísto papírových kelímků, je třeba mít k dispozici místo na mytí nádobí.

Jaké nápoje máte v nabídce?

V rámci kávového cateringu připravujeme následující nápoje: espresso, cappuccino, macchiato a filtrovaná káva. Po domluvě lze nabídnou i alkoholický nápoj typu irské kávy nebo ledovou kávu.

Je možné použít vlastní suroviny?

V rámci kávového cateringu vždy pracujeme pouze s vlastními surovinami. Výjimkou mohou být konference nebo propagační akce pořádané mlékárenskými společnostmi.

Je možné změnit logo a barvy stánku?

Na mobilní bar lze z přední strany umístit plastovou nebo skleněnou desku s vlastním potiskem o rozměrech 70×30 cm. Přípravu desky pro vás rádi zajistíme za příplatek. Podkladové materiály dodávejte vždy v křivkách (.ai, .pdf).

Lze objednat kelímky s vlastním logem?

Tento požadavek je možný pouze pro akce rozsáhlejšího charakteru, např. několikadenní kongresy. Rádi vám poskytneme cenovou nabídku.

Mohou baristé nosit zástěry s naším logem?

Po dohodě lze domluvit použití propagačních materiálů a oblečení klienta. Standardně baristé nosí černé oblečení (kalhoty, košile, sukně) s potištěnou zástěrou logem pražírny doubleshot.
© Copyright Coffee Catering – Kávový catering - Theme by Pexeto